2% dane

Vážení rodičia a priatelia našej školy!

Po skončení zdaňovacieho obdobia (r.2013) je tu opäť možnosť uplatniť svoje právo a venovať sumu zodpovedajúcu 2 % zaplatenej dane rodičovskému združeniu pri našej škole, čiže priamo Vašim deťom na rozvoj vzdelávania a mimoškolských aktivít a nie do štátneho rozpočtu. Vašu priazeň ste nám mnohí preukázali aj v minulom roku, začo Vám ďakujeme.

Dostávajú sa Vám do rúk tlačivá, (viď - dokumenty na stiahnutie) ktoré je potrebné odovzdať mzdovej pracovníčke vo Vašom zamestnaní, ktorá ich vyplní a vy ich prosím doručte do 20.apríla na našu školu, ktorá ich odovzdá na daňový úrad, prípadne ich na daňový úrad doručte Vy do 30.4.2013. Podnikatelia (právnické osoby) určia priamo v daňovom priznaní prijímateľa 2% dane do 31.3.2014 ( potrebné údaje sú v našich tlačivách). Vopred Vám ďakujeme, že ste neboli ľahostajní a odovzdaním týchto tlačív ste bez vlastných prostriedkov podporili výchovu a vzdelávanie svojich detí. Ďakujeme za nich.

19 marec 2014 | riaditeľstvo ZŠ s MŠ

download/openVyhlásenie o poukázaní

V Y H L Á S E N I E o poukázaní sumy do výšky 2% zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby podľa zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov, ktorej bolo za zdaňovacie obdobie vykonané ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov zo závislej činnosti.

30 august 2011 | Admin