Futbalovy krúžok

Vedie: Mgr. BORTŇÁK Jozef

Futbalovy krúžok

Každoročne v pravidelných termínoch, v pondelok a v utorok, sa stretávame v našej telocvični pri zdokonaľovaní herných činnosti jednotlivca vo futbale. Práca v telocvični je zameraná na techniku práce s loptou a súčinnosť družstva pri udržaní lopty v priestore. Cvičenia a samotná hra je zameraná bez pohybu lopty vrchom. Pri trénovaní nie je núdza o množstvo zaujímavých cvičení, ktoré rozvíjajú žiakove pohybové zručnosti a samotné zápasy sú zamerané na udržanie lopty.

Futbalový krúžok má bohatú tradíciu a základnou metódou ,okrem odborných ukážok, je systém mladší sa učia od starších. U mladších 4. a 5. ročník pracuje s 6. ročníkom a siedmaci s ôsmakmi sa zdokonaľujú pri deviatakoch. Okrem týchto pravidelných aktivít sa konajú medzi ročníkové turnaje s následným meraním síl v okresnom finále medzi školami Sabinovského okresu. O krúžok je veľký záujem.

15 apríl 2014 | Mgr. Bortňák Jozef

Galéria futbalového krúžku 2013/2014