Hudobná skupina

Vedie: Mgr. FEDÁKOVÁ Andrea

Hudobná skupina

Krúžok hudobná skupina vznikol v školskom roku 2013/2014 na podnet pána riaditeľa Miloša Sobotu. Jeho členmi sú žiaci ZŠ s MŠ Brezovica. Sú to žiaci, ktorí majú radi hudbu a spev a taktiež niektorí z nich ovládajú hru na vybraný hudobný nástroj.

Obsadenie nástrojov: sú to bicie, kontrabas, klavír, husle, akordeón a gitara. Na bicie hral v tomto školskom roku Damián Čačo(6.B), niekedy ho vystriedal Milan Červeňák(7.B). Kontrabas mal v rukách žiak Cedrik Schumacher(7.B).Na klavíri hrala p. uč. Andrea Fedáková, ale je perspektíva pre žiakov, že budú hrať oni. Na husliach hrala všestranná žiačka 8.B Mária Kaščáková. Na akordeóne striedavo hrali žiaci Milan Červeňák(7.B), Martin Zavacký(6.B) a Dalibor Popovič(6.B). Na gitare hral Filip Bujňák, žiak 6.B a Marcela Bujnovská(8.B). Okrem toho krúžok navštevovali aj žiaci Ester Kaščáková, Andrea Mertová, Marko Bujnovský, Jakub Vysočan, Klára Sabolová, Viktória Fedáková, Natália Huňadyouvá.

12 október 2013 | Mgr. Fedáková Andrea