Volejbalovy krúžok

Vedie: Mgr. BORTŇÁK Jozef

Volejbalovy krúžok

Volejbalový krúžok je pravidelným stretnutím všetkých vekových skupín, od 5. ročníka po 9. ročník, v počte 28 žiačok. Skupiny trénujú osobitne, ale občas sa koná turnaj mix. Je to osvedčená metóda hlavne pre motiváciu a výkonnosť mladších žiačok.

Dňa 20. júna sme sa takto rozlúčili so školským rokom a vytvorené 8 skupiny si schuti zahrali. Tým najmladším to zatiaľ nevychádzalo na 100 percent, ale svojím prístupom a snahou ma presvedčili, že z nich môžu byť výborné volejbalistky a nadviažu na veľké úspechy svojich spolužiačok. No a kto vyhral? Nebolo to dôležité, ale predsa len, tu je víťazná zostava: Jarmila Hricová, Viki Fedáková, Martina Dudová, Žanet Cvancigerová a najmladšia Natalka Straková.

Ďakujem dievčatám za účasť, veď 40 detí na podujatí sa len tak v dnešných časoch nevidí, prajem im krásne prázdninky a teším sa na ďalšie stretnutia.
Žiačky dostali občerstvenie z CVČ a víťazné družstva aj niečo naviac.

15 apríl 2014 | Mgr. Bortňák Jozef

Volejbalovy krúžok - Volejbal mestská hala Sabinov

Trošku netradične sa volejbalový krúžok dievčat konal v mestskej hale nášho okresného mesta Sabinov. Podujatie malo motivačný charakter, tak pre staršie dievčatá, ako aj pre žiačky nižších ročníkov. Staršie si zahrali prípravné zápasy so stredoškoláčkami miestneho gymnázia a mladšie okrem toho, že sledovali tieto zápasy, mali možnosť trénovať v tak veľkom a peknom športovom stánku.

Aj takáto zmena má pozitívny vplyv na motiváciu žiakov a posilní vzťah k tomuto športu. O tento športový výlet mali dievčatá veľký záujem o čom svedčí ich počet - 34. Ďakujem dievčatám za reprezentáciu školy a veľmi slušné a kultúrne vystupovanie počas zápasov aj pri prehliadke mesta.Veľké ďakujem patrí aj učiteľke Mgr. Božene Šoltýsovej, ktorá nám umožnila prístup do priestorov mestskej haly.

všetky fotky

15 apríl 2014 | Mgr. Bortňák Jozef